Warto kupować biżuterię z kamieni naturalnych?

#2017-10-16 22:32:56 

KobietaMnieBije

Użytkownik

Cześć, co sądzicie o biżuterii z naturalnych kamieni, bo słyszałem że się potrafią kruszyć pękać, a kamień w biżuterii mimo wszystko pracuje. Więc byłbym wdzięczny jeśli ktoś kto zna się na takiej biżuterii by się w tym temacie wypowiedział.
#2017-10-17 00:11:12 

Sialalala

Użytkownik

Ja tam mam bardzo pozytywne doświadczenia z kamieniami naturalnymi. Od dawna kupuję biżuterię z lapis lazuli i nigdy mi się nie zdarzyło żeby coś było nie tak. Może pękają, ale podróbki bo prawdziwy kamień to kamień i nie ma prawa się pękać, chyba że go sam gnieciesz.
#2017-10-17 02:03:27 

Faza

Użytkownik

Lapis lazurii? To jakiś sklep?
#2017-10-17 04:26:11 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Nie, LAPIS LAZULI to kamień półszlachetny, zwany kamieniem mądrości, inspiracji i prawdy. Harmonizuje umysł i ciało, wzmaga moc samoświadomości i poczucia własnej przynależności do świata. Niektórzy też mówią że zakładany na noc wywołuje prorocze sny. Tu masz przykładowe wyroby z lapis lazuli https://myness.pl/pl/c/Lapis-lazuli/2178408. Mi osobiście bardzo służy biżuteria z lapis lazuli bransoletka, którą noszę jest trwała, kamienie wyglądają świetnie i w ogóle nie widać po nich śladów użytkowania.
#2017-10-17 06:08:23 

Faza

Użytkownik

No proszę, nigdy nie słyszałam o takim kamieniu. A ty swoją bransoletkę masz długo i z jakiego sklepu?
#2017-10-17 08:53:11 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Bransoletkę kupiłam w tym sklepie internetowym https://myness.pl/ i tak pisałam wyżej bardzo jestem zadowolona z jakości kamieni i dość długo już mi służą. I jeśli mam być szczera to moim zdaniem biżuteria z kamieni naturalnych jest najlepszym rozwiązaniem dla każdej kobiety, bo oprócz walorów estetycznych i podkreślenia kobiecego piękna, posiada też pewne właściwości które warto wykorzystać dla zdrowia fizycznego i psychicznego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015