Chcę kupić modlitewnik - Matka Boża nieustającej pomocy, wiecie może kto je sprzedaje?

#2017-09-06 23:45:21 

CycataAgata

Użytkownik

Widziałam ostatnio w kościele kobiete, która żarliwie modliła się z takiej niedużej książeczki z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem i aniołkami. Zajrzałam przez jej ramię i zobaczyłam modlitwę za dziećmi. Tak myślę, że chodzi o Matkę Boską Nieustającej Pomocy. Można gdzieś taką książeczkę kupić.
#2017-09-07 02:13:45 

mariolka123

Użytkownik

To na pewno była Matka Boża nieustającej pomocy Modlitewnik ma zdjęcie obrazu z Jej wize-runkiem na okładce. Podaję ci link: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/do-matki-bozej-nieustajacej-pomocy/, na pewno znajdziesz tam książeczkę, która cię interesuje. Znaj-dziesz w niej nie tylko krótki opis kultu tego obrazu, ale także wiele modlitw w różnych intencjach, litanię, nowennę a także godzinki.
#2017-09-07 03:49:00 

Kinesio

Użytkownik

Nie wystarczy wam jedna książeczka do nabożeństwa? Przecież w niej są prawie wszystkie modlitwy, jakich na co dzień potrzebujemy.
#2017-09-07 06:44:34 

CycataAgata

Użytkownik

Niby tak, ale tam zwykle jest tylko jedna modlitwa do każdego świętego, a ja chciałabym się oddać w opiekę właśnie Maryi i mieć możliwość wyboru modlitwy odpowiedniej do okazji. Czuję, że jest moją orędowniczką, gotową do pomocy na każdym zakręcie mojego życia.
#2017-09-07 08:52:29 

Kinesio

Użytkownik

Skoro tak czujesz, to mogę ci tylko pozazdrościć. Też chciałbym czuć opiekę np. Matki Bozej i móc zawierzyć jej swój los. Niestety moja wiara nie jest zbyt silna.
#2017-09-07 10:47:43 

CycataAgata

Użytkownik

Jeśli masz gorące pragnienie tego, to powinieneś się modlić o umocnienie wiary. Z nią żyje się dużo latwiej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015