Czy ktoś z Was miał robione leczenie kanałowe w Bydgoszczy?

#2017-08-27 23:12:43 

TiGeR

Użytkownik

Mieszkam w Bydgoszczy od kilku dobrych lat, ale przyznam, że nigdy nie byłem tutaj u dentysty. Nie mam raczej problemów z ząbkami, bardzo dbam o higienę, nigdy nie narzekałem na wyżynające się, bolesne ósemki, ogólnie zęby mnie nie bolały. Aż do niedawna. Bardzo rozbolała mnie górna, prawa szóstka, ból nie do wytrzymania bez tabletek. Poszedłem do dentystki i ona powiedziała, że tutaj pomoże tylko leczenie kanałowe, jeśli chcę zachować zęba. Niestety ona niedługo gdzieś wyjeżdża, na urlop i jedynie założyła mi opatrunek. Mam się zgłosić do innego stomatologa na leczenie kanałowe. Polecicie mi jakiegoś? Jak w ogóle wygląda taki zabieg?
#2017-08-28 01:48:22 

Ambrozja

Użytkownik

Od paru lat nie byłeś u dentysty? Nie miałeś nigdy leczenia kanałowego? Ile masz lat?
#2017-08-28 01:58:46 

TiGeR

Użytkownik

21 lat, też nie wiem gdzie się uchowałem, wiele ludzi nie chce mi uwierzyć. No ale miałem dotychczas zdrowe zęby, ale teraz coś czuję, że bardzo szybko nadrobię to licznymi wizytami u stomatologa.
#2017-08-28 04:00:25 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Dentystka najprawdopodobniej „zatruła” Ci zęba, więc podczas leczenia kanałowego nie będziesz nawet czuł bólu i znieczulenie nie będzie potrzebne. Nie musisz się bać zabiegu. Nie jest przyjemny, ale do bolesnych też nie należy. Lepiej mieć kanałowe, niż ekstrakcję zęba.
#2017-08-28 05:12:40 

TiGeR

Użytkownik

Masz rację. Dlatego szukam dentysty jak najszybciej.
#2017-08-28 05:44:31 

Faza

Użytkownik

Tutaj: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/leczenie-kanalowe.html masz wyczerpująco opisane, czym właściwie jest leczenie kanałowe Bydgoszcz oferuje dokładny zabieg, którego nie będziesz musiał później poprawiać. Mój kolega kiedyś korzystał z usług innego dentysty, który niedokładnie wyczyścił mu kanały i potem trzeba było zdejmować plombę i robić wszystko od nowa! Masakra! Tutaj spotykasz się jedynie z profesjonalizmem i ostrożnym, kompleksowym podejściem. To się ceni.
#2017-08-28 07:50:29 

CycataAgata

Użytkownik

Potwierdzam, ja także miałam leczenie kanałowe w tym gabinecie. Zabieg nie jest przyjemny, ale nie boli, ja dostałam znieczulenie, a miły Pan najpierw opowiedział mi, jak zabieg będzie krok po kroku wyglądał. Widział, że się boję, więc uspokoił mnie profesjonalnym podejściem. Umie zająć się pacjentem.
#2017-08-28 08:25:47 

Faza

Użytkownik

Ja za pierwszym razem też się bałam, ale później już w porządku.
#2017-08-28 10:29:55 

TiGeR

Użytkownik

Dziękuję Wam, już dziś umawiam wizytę!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015