Kto oferuje pokazy freestyle football?

#2017-08-01 04:55:25 

barman

Użytkownik

Witam. Niedługo będę organizował imprezę firmową i pomyślałem, że dobrze byłoby zaprosic na nią osoby wykonujące różne triki piłkarskie. Czy wiecie, gdzie znajdę zaawansowanych w tej dziedzinie sportowców, którzy zgodzą się wystapić na mojej imprezie?
#2017-08-01 05:09:35 

TiGeR

Użytkownik

Mnie również interesują pokazy freestyle football, ale w mojej okolicy nie znalazłem nikogo trenującego tę dyscyplinę. Chętnie zaprosze jakiegoś doświadczonego freestylera na planowany wkrótce w moim mieście event sportowy.
#2017-08-01 07:38:48 

Faza

Użytkownik

Ja polecam Wam doświadczonego zawodnika freestyle football, który specjalizuje się w starannie przygotowanych pokazach dla publiczności. Swoją osobę oraz szczegóły swojej oferty prezentuje on pod adresem internetowym http://dawidpajor.com/. Sądzę, że sprosta on Waszym oczekiwaniom i będzie w stanie przygotowac takie show, które zrobi wrażenie na widzach.
#2017-08-01 08:31:42 

barman

Użytkownik

A czy jesteś pewna, że zgodzi się on na występ na imprezie firmowej, na której będzie kilkanaście osób? Czy jego specjalnością są raczej występy przed szerszą widownią?
#2017-08-01 10:33:06 

Faza

Użytkownik

Sądzę, ze jeśli będzie dysponował czasem wtedy, gdy planowana jest ta impreza firmowa, to powinien się zgodzić. Jego oferta jest dość szeroka, bo obejmuje pokazy zarówno na większych imprezach, jak np. eventy sportowe, festyny czy koncerty, jak również na mniejszych, bardziej kameralnych wydarzeniach typu imprezy firmowe oraz wesela.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015