Czy pogotowie kanalizacyjne 24h w Krakowie czyści też odpływy kanalizacji burzowej?

#2017-08-01 00:19:35 

TiGeR

Użytkownik

Mieszkam w Krakowie, ale na obrzeżach miasta, na takim małym osiedlu domków jednorodzinnych. Mamy kanalizacje, ale nikt jej już nie czyscił od lat i teraz przy każdym większym deszczu cała ulica pływa w wodzie. Najgorsze jest to, że za każdym razem ta woda wlewa się do garazy. Nie wiecie czy pogotowie kanalizacyjne zajmuje się też czyszczeniem studzienek burzowych? Ile moze kosztować taka usługa?
#2017-08-01 02:28:14 

jarek_psikuta

Użytkownik

Jak wejdziesz sobie na stronę http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/pogotowie-kanalizacyjne-24h/ to od razu przekonasz się, że tego typu usługi to norma dla pogotowia kanalizacyjnego. Co do ceny usługi, to chyba zalezy od tego, ile tych studzienek trzeba przeczyścić i czy ogóle jest to wykonalne. Najlepiej zadzwoń bezpośrednio na pogotowie kanalizacyjne 24h w Krakowie i dowiesz się wszystkich szczegółów. Sam pisałeś że studzienki nie były od lat czyszczone, wiec pewnie są zapchane piścmi i mułem. Wystarczy wybrać syf i wszystko będzie w porządku.
#2017-08-01 04:45:02 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

zgłoś to do urzedu miasta, niech czyszczą, w końcu za coś biorą podatki
#2017-08-01 06:11:42 

TiGeR

Użytkownik

Ja tam w siłe sprawczą urzedów nie wierze. Wiem, że jak sam czegoś nie zrobię, to urząd tego za mnie tym bardziej nie zrobi. Spróbuje zamówić sąsiadów, żebyśmy złożyli się na to czyszczenie i będziemy mieli po kłopocie.
#2017-08-01 08:08:33 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

tak też można:)
#2017-08-01 08:30:35 

electronizer

Użytkownik

a nie próbowałeś samemu czyścić tej studzienki? Zwykle wystarczy przepłukać odpływ wodą pod ciśnieniem.
#2017-08-01 09:36:08 

TiGeR

Użytkownik

Nie próbowałem, bo się na tym nie znam. Zebym raz zobaczył, jak to się robi to może i bym spróbował. Jak kolejny raz zaleje ulicę to już nie będę czekał na gmine tylko dzwonie na to pogotowie kanalizacyjne i niech robią swoje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015