Szukam przewozów autobusowych we Wrocławiu w dobrej cenie

#2017-06-28 00:46:06 

Kinesio

Użytkownik

Jak widać w temacie: potrzebne są mi przewozy autobusowe we Wrocławiu. Zależy mi na dobrej cenie, ale tez na sprawdzonych usługach. Proszę nie odebrać tego źle, nie chcę tego robić tak żeby oszczędzać jak najbardziej się da, ale tez nie chce po prostu dodatkowo przepłacać. Bardzo proszę o pomoc i polecanie sprawdzonych przewoźników.
#2017-06-28 02:47:34 

Lka666

Użytkownik

No i ja to rozumiem jak najbardziej. Śmieszy mnie zawsze jak ludzie się bulwersują, że tani i dobrze to się nie da, że wszyscy by tylko oszczędzali… A przecież nie ma co przepłacać i wyrzucać pieniędzy w błoto, lepiej mieć coś naprawdę dobrego, ale nie za wygórowaną cenę. Tak na pewno się da :)
#2017-06-28 04:51:01 

Mirage

Użytkownik

Jasne, że się da i dlatego mogę podpowiedzieć, że jeśli chodzi o wynajem autobusów Wrocław to miasto, w którym należy polecać tylko ich: http://www.wrocektravel.pl/uslugi/wynajem-autokarow.html. Jak dla mnie oni są najlepsi, bo naprawdę godni zaufania, mają sprawne autokary o dobrym standardzie i bardzo konkurencyjne i przystępne ceny. Polecam Ci szczerze, zajrzyj sobie do nich i znajdź termin.
#2017-06-28 05:59:25 

Kinesio

Użytkownik

O, dzięki Ci bardzo za polecenie. Fajnie to wygląda, ceny są rzeczywiście przystępne i mam nadzieję, że usługi tez na poziomie :)
#2017-06-28 07:36:35 

Mirage

Użytkownik

Jak najbardziej. Serio, sprawdzałam już nie raz i naprawdę szczerze ich polecam.
#2017-06-28 10:12:28 

Maxiu

Użytkownik

Poprę koleżankę i też powiem, że jeśli przewozy autobusowe to tylko tutaj: http://www.wrocektravel.pl/. Autobusy są sprawne, w bardzo dobry stanie i standardzie. Wygodnie się jedzie, nie ma problemów z opóźnieniami, o wypadkach też u nich jeszcze nie słyszałem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015