Kameralny ślub, jak udekorować salę w Ustroniu?

#2017-06-12 02:09:03 

Sialalala

Użytkownik

Hejka:) podjęliśmy z narzeczonym decyzje o kameralnym slubie i obiedzie dla najbliższej rodziny, mam tylko dylemat jak udekorować małą i trochę ciasną salę w Ustroniu zeby wyglądała wyjątkowo, przytulnie i przestronnie?
#2017-06-12 04:42:02 

Faza

Użytkownik

Wiesz co, mysle ze zawsze ponadczasowe na dekoracje sali w Ustroniu i nie tyko są kwiaty, które rozjaśnią i powiększą optycznie kazde pomieszczenie, gwarantuje Ci ze kwiatowa aranżacja sali weselnej sprawi, ze bedzie ona wyglądać naprawdę bajkowo.
#2017-06-12 05:12:25 

KobietaMnieBije

Użytkownik

Ale jak sala jest mała to przy za duzej ilości kwiatów to tez będzie tłoczno. Zresztą kto robi wesele czy uroczysty obiad w małej sali, ja nie wiem nawet potańczyc nie można.
#2017-06-12 07:59:31 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Nie wszystkich stac na wystawne wesele i wtedy taki uroczysty obiad z najbliższymi to dobra alternatywa, co do dekoracji sali nikt nie mówi, żeby tych kwiatów było niewiadomo ile, wszystko musi być w odpowiednich proporcjach, wtedy bedzie naprawde ładnie, dlatego nieodzowna będzie profesjonalna dekoracja sali Ustroń poleca takie usługi w bardzo atrakcyjnych cenach, a na http://firmamalgorzata.pl/florystyka-slubna/dekoracja-sali/ możesz zobaczyć, jak wygladaja przykładowe aranżacje sal.
#2017-06-12 10:15:09 

KobietaMnieBije

Użytkownik

Byłem sceptyczny, ale muszę powiedziec, ze nawet podoba mi się taka dekoracja sali Ustroń to przepiękna miejscowość w sam raz na powiedzenie sobie tak, a szczególnie podoba mi sie udekorowanie miejsc nowożeńców i białe swiece na stołach w śród wianków.
#2017-06-12 10:57:03 

Malizna

Użytkownik

Fajnym pomysłem na ślubie są szarfy zawieszone u sufitu z białymi balonami, wogole to w jakiej kolorystyce dekoracja sali w Ustroniu by cie interesowała?
#2017-06-12 12:19:00 

Sialalala

Użytkownik

Waham sie jeszcze, może w biało-niebieskiej albo biało-złotej, zobacze jeszcze co mi zaproponują floryści, choc troche boję sie o koszty.
#2017-06-12 14:37:07 

Malizna

Użytkownik

Powiem ci ze mi też taka dekoracja sali chyba najbardziej przypadłaby do gustu. O koszty sie nie boj, bo zanim floryści przystąpia do realizacji zlecenia, pokaza ci kosztorys, więc jak bedzie za drogo to zawsze będziesz mogla wprowadzić korektę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015