Zabudowa stoisk targowych w Poznaniu – na czym polega?

#2017-06-06 00:13:48 

Ambrozja

Użytkownik

Czesc wszystkim – przymierzam się do zaprezentowania swojej firmy podczas targów, na które się niedługo wybieram. Chciałabym już zaplanować zabudowę stoiska targowego, ale nie bardzo wiem do końca na czym powinna polegac, na co zwrócić uwagę. Może ktoś z was ma w tym większe doświadczenie niż ja?
#2017-06-06 02:10:04 

mariolka123

Użytkownik

Oj ja sama jestem swiezakiem i dopiero tez zabieram się za ten temat, ale chętnie się podłacze pod twoje pytanie :)
#2017-06-06 03:23:29 

CycataAgata

Użytkownik

Oj to chyba trzeba by było przede wszystkim postawić na ciekawy design. No wiesz, żeby było modnie i nowocześnie. Widziałam ostatnio, ze nadal króluje w tym zakresie minimalizm. Albo inaczej – może zrób jakież rozeznanie wśród klientów, co by chcieli zobaczyć na takim stoisku?
#2017-06-06 04:22:51 

Ambrozja

Użytkownik

To niegłupi pomysł….
#2017-06-06 06:11:09 

Malizna

Użytkownik

Ja bym pewnie w pierwszej kolejności zwróciła uwagę na lokalizację stoiska – żeby było raczej w centrum oraz najbliżej początku – wiekszość osób chyba dociera wówczas na takie stoisko. Bukowałaś już miejsce?
#2017-06-06 07:14:25 

Ambrozja

Użytkownik

jeszcze nie. Ale już sobie zapisuje, żeby nie zapomnieć.
#2017-06-06 08:48:31 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Postaw na kolorystykę – ale na pewno nie jakiś mikst, tylko raczej dwa, trzy wyróżniające się kolory. Takie, które przyciągną wzrok. A i kącik z herbata, kawą – klienci to lubią :) sprawdziłam. Jest taka firma, która zajmuje się zabudowa stoisk targowych na terenie Poznania, do której masz namiar: http://versus-targi.pl/ i która pomoże ci wybrać nie tylko wlasnie kolory, ale jeszcze doradzi na co zwrócić uwagę, co jest ważne. I jeszcze pamiętaj, że stoisko musi być funkcjonalne, najlepiej z dostępem do pradu i wody, a dobrym oświetleniem – i ty i klienci musza czuć się na nim dobrze.
#2017-06-06 11:40:16 

Ambrozja

Użytkownik

O rany tyle rzeczy… :) ale macie rację. Są ważne. Sama pewnie bym na to nie wpadla. Dlatego ciesze się, że poruszyłam ten temat na forum i dostałam z waszej strony tyle wskazówek :) a i o tym „barku” słyszałam – masz rację, przez żołądek do serca klienta ;) Paaaa
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015