Czujniki ruchu, które FAKTYCZNIE działają – gdzie szukać dobrego sprzętu tego typu?

#2017-05-25 09:18:06 

KobietaMnieBije

Użytkownik

Macie jakiś dobry sklep z elektroniką, w którym mogę znaleźć czujniki ruchu? Zależy mi na dobrych jakościowo produktach, więc nie polecajcie mi pierwszego lepszego wyniku z wyszukiwarki. Już raz się przejechałem na jednej marce tych produktów i nie chcę teraz znowu kupić byle czego, zależy mi na czymś porządnym. Więc proszę o sprawdzone polecenia, będę wdzięczny za pomoc.
#2017-05-25 09:41:53 

barman

Użytkownik

Zajrzyj sobie tutaj: http://orno-sklep.pl/czujniki-ruchu-c-2.html. U nich kupisz czujniki ruchu, które na pewno będą działać i to bardzo długo działać. Ja używam ich produktów i jestem bardzo zadowolony.
#2017-05-25 10:01:05 

KobietaMnieBije

Użytkownik

Okej, dzięki bardzo. A coś więcej mi możesz o nich powiedzieć?
#2017-05-25 11:38:18 

barman

Użytkownik

No co ja Ci mam tu dużo gadać… Kupiłem u nich kilka lat temu domofon do mieszkania. Później się przeprowadzaliśmy i padło już na wideodomofon. Mam też od nich kamery w firmie (mamy mała firmę, ale się przydają) i czujniki ruchu właśnie zarówno w firmie jak i z tyłu za domem, przy garażu. Także wypróbowałem ich czujniki i domofony i szczerze polecam. Fajna firma, dobre jakościowo produkty i naprawdę fajne, przystępne ceny.
#2017-05-25 13:02:52 

KobietaMnieBije

Użytkownik

No właśnie widzę, że ceny mają bardzo dobre i interesujące. Dzięki za wyrażenie opinii w takim razie, bardzo jest ona pomocna. No i dzięki za podrzucenie linku, przejrzę sobie to dokładnie i jeszcze trochę dla pewności popytam innych, ale dzięki bardzo generalnie za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015