Dobra kosmetyczka na makijaż ślubny z Poznania? Kogo polecacie?

#2017-05-23 00:25:53 

CycataAgata

Użytkownik

Hej dziewczyny. W niedługim czasie biorę ślub ale żeby nie szukacz wszystkiego na ostatnią chwilę to pytam tutaj na forum kogo możecie mi polecić. Szukam jakiejś dobrej kosmetyczki bo zależy mi na doprowadzeniu swojej twarzy do normalności a przez pracę nie wygląda ona najlepiej. Macie kogoś kogo możecie mi poleci
#2017-05-23 03:02:54 

Lka666

Użytkownik

Na Macieja Palacza jest taki fajny salon tylko nie mogę sobie przypomnieć jak on się nazywał. Byłam tak kiedy na manicure i naprawdę mogę bardzo polecić bo zrobiłam sobie hybrydę i nie dość ze super jakość to strasznie mi się długo trzymały. Teraz za każdym razem chodzę na odnowę, albo ściągnięcie żelu, jak już za długo mam. Jak przypomnę sobie jak salon się nazywał to na pewno dam znać ;)
#2017-05-23 05:57:11 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

A ty nie mówisz czasem o http://efektwowstudio.pl/? Z tego co pamiętam to chyba oni są na tej ulicy ale jeżeli o nich mówisz to akurat można z czystym sumieniem polecić. Byłam już naprawdę w wielu miejscach ale to jest jedna z lepszych kosmetyczek w Poznaniu. Polecam ;)

#2017-05-23 06:05:14 

CycataAgata

Użytkownik

Słyszałam o tej firmie kiedyś od koleżanki tylko mówiła coś że ciężko się do nich dostać. Z tego co wiem to wszystkie klientki są bardzo zadowolone ale nie bardzo mam czas żeby umówić się na wizytę za dwa miesiące.
#2017-05-23 07:47:17 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Jeżeli koleżanka zadzwoniła i myślała ze się umówi na ten sam dzień albo na następny to wiadomo ze tak nie ma. Ja dość często korzystam z ich usług i jeszcze mi się nie zdarzyło żebym musiała czekać dłużej niż kilka dni. Zawsze zapisuje się na za tydzień ale bez problemu mogła bym nawet za 2-3 dni więc nie ma takiej tragedii ;)
#2017-05-23 09:57:10 

Sialalala

Użytkownik

A może znajoma po prostu trafiła akurat na taki termin że wszystko było zajęte. Chociaż niekiedy warto się umówić, bo czasem w końcu ktoś wypadnie z kolejki i uda się wcisnąć w tę dziurę? Pomyśl o tym :) Lepszego salonu, przynajmnie według mnie i tak w tym mieście nie znajdziesz, a przynajmniej nie w tej okolicy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015