Normlane jedzenie na zamówienie w Warszawie – polecicie coś?

#2017-05-18 01:16:35 

KobietaMnieBije

Użytkownik

Hej! Po dwóch latach studiów mam już po dziurki w nosie kebabów, maków i tego typu żarcia. Teraz, gdy utknąłem przy kompie pisząc licencjat i nie mam czasu nawet na zrobienie kanapki, przedawkowałem tez pizze;) i tak od kilku dni chodzą mi po głowie naleśniki lub pierogi.. takie domowe, jak u mamy;) znacie jakies miejsce gdzie je zamowic? Nie musze chyba dodawać ze jako student nie szukam rarytasow, ale czegos w cenie tej pizzy na telefon :d będę wdzięczny za sugestie!
#2017-05-18 04:09:33 

Sialalala

Użytkownik

Ja mam sugestie! Idz do sklepu po make, jajka, wode masz w kranie – i wygoogluj sobie przepis haha a tak poważnie naleśniki sa przecież latwe do zrobienia, po co je zamawiac, nie czaje
#2017-05-18 06:19:18 

KobietaMnieBije

Użytkownik

Powiedziała kobieta :d chcesz wpaść i mi je zrobić?:d siedzę nad licencjatem i nie mam glowy do stania w kuchni!
#2017-05-18 06:54:49 

Faza

Użytkownik

skad ja to znam! Podczas sesji tak mi się chciało domowego jedzenia ze szok! Ja swoje zamawiałam z https://www.nalesnikarnia1.pl/informacje/jedzenie-na-zamowienie-warszawa . To co fajne to to, ze maja spory wybor – i naleśniki, i placki ziemniaczane, i pierogi. A no i akuratte jedzenie na zamówienie w warszawie dowozi w różne części miasta – śródmieście, wola, żoliborz, Tarchomin. Gdzie mieszkasz?
#2017-05-18 08:07:52 

KobietaMnieBije

Użytkownik

dzięki! Sprawdze bo już na te pizze faktycznie nie jestem w stanie patrzeć. A ja na woli wiec akurat!
#2017-05-18 09:17:45 

barman

Użytkownik

tez zajrze bo na woli często bywam u dziewczyny ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015