Szukam firmy robiącej kamienne parapety z Gorzowa.

#2017-05-17 08:38:35 

Lka666

Użytkownik

Hejka, szukam kamieniarza z Gorzowa który robi parapety. Potrzebuję dokładnie 5, a niestety te z marketów budowlanych nie pasują mi wymiarami. Pomożecie?
#2017-05-17 09:33:29 

TiGeR

Użytkownik

Parapety warto zamawiać w kamieniarstwo.ganicz.com.pl bo mają o wiele taniej niż w tych wszystkich marketach a do tego zrobią tak jak sobie życzysz. Mi potrzeba było tylko 3 ale też specyficznych bo jeden miał być nie obrobiony z prawego boku, kolejny krótszy niż w standardzie itd.
#2017-05-17 12:26:08 

jarek_psikuta

Użytkownik

Ja również zamawiałem w https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/ bo robią bardzo ładne i niedrogie parapety Gorzów. Tak jak każdy też na starcie przeglądałem gazetki i oferty marketów budowlanych ale chyba każdy już wie że rzeczy lepszej jakości jak np zrobione z kamienia czy prawdziwego drewna wychodzą tam znacznie drożej. A ten zakład kamieniarski jest w porządku, idzie się z nimi dogadać i zawsze zrobią wszystko tak jak chcesz.
#2017-05-17 13:02:51 

Sialalala

Użytkownik

Sporo osób pisze że jak masz nietypowe wymiary parapetów to wtedy warto zgłosić się do zakładu kamieniarskiego ale nie jest tak bo rzeczywiście wystarczy się raz przejść do sieciówek żeby stwierdzić że ceny są srednio o połowe droższe. Jak robiłam remont to udało mi się sporo zaoszczedzić właśnie dzieki temu ze jak najmniej rzeczy kupiłam w budowlanym.
#2017-05-17 13:50:30 

Lka666

Użytkownik

Dzięki za bardzo dobre rady. Nie pozostaje teraz nic innego jak usiąść i zacząć szukać :). Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za dyskusje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015