Potrzebny sklep z zestawami Littlest Pet Shops

#2017-05-12 04:20:36 

Sialalala

Użytkownik

Cześć, kto pomoże w znalezieniu sklepu z zestawami Littlest Pet Shops? Nie mam jeszcze nic konkretnego upatrzonego, ale jak byłam z córką w galerii to widziałam że bardzo jej się spodobały. W ogóle kupował ktoś swoim dzieciakom? Podoba się czy po godzinie ląduje w kącie? Będę wdzięczna za posty.
#2017-05-12 05:41:13 

KobietaMnieBije

Użytkownik

Moje małe zbierają już od dawna i jest to jedna z niewielu zabawek którymi naprawdę często się bawią. Mi osobiście podoba się wykonanie no i to że zabawka jest od porządnego producenta wiec dzieciaki nie potrują się farbą i niczego sobie nimi nie zrobią. Opłaca się zamawiać na Ebambini bo jakość ta sama co w galeriach a cena nawet o połowę niższa. Pozdrawiam i mam nadzieje że pomogłem.
#2017-05-12 05:49:19 

Faza

Użytkownik

Teraz wszystkie zabawki są atestowane, to już nie te czasy że maluchy truły się farbą albo zakrztuszały małymi elementami. Tak czy inaczej te zestawy są wporządku, dzieciakom się podobają a to w sumie najważniejsze. Na marginesie dodam że myślałam o nowoczesnych zabawkach jak o mało rozwijających zapychaczach, ale od kiedy starsza córka się nimi bawi to widzę że bardzo poważnie traktuje przyszłość w charakterze weterynarza :). Zobaczymy co z tego będzie :P.
#2017-05-12 07:13:17 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Hej! Też zamawiałam zestaw Littlest Pet Shop w tym sklepie o którym piszecie i jestem bardzo zadowolona bo przesyłka doszła szybko, jeszcze przed urodzinami a myślałam że bedzie z tym problem. Poza tym cena, niższa niż we wszystkich sklepach jakie przeglądałam. Jak nie bedziesz mogła znaleźć tu masz link: http://www.ebambini.pl/Zestawy-c1511. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-05-12 09:21:18 

Sialalala

Użytkownik

Super, dzięki za link. Ceny faktycznie ciekawe.. tak mnie zastanawia jakim sposobem? Niby jeden producent i te same zestawy. Może nie są oryginalne?
#2017-05-12 11:21:40 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Pierwszy raz zakupy przez internet robisz :P? W necie wszystko jest tańsze, a jak znajdziesz do tego dobry sklep to już w ogóle można sporo zaoszczedzić. Nic sie nie bój bo wszystko jest oryginalne, zapakowane przez producenta itd. Gdybym miała kupować te wszystkie zabawki w normalnych sklepach to już dawno bym zbankrutowała.
#2017-05-12 12:00:30 

Sialalala

Użytkownik

Zamówiłam i chyba bardziej niz dzieciaki nie moge sie doczekac az przyjdzie :P. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015