Usługi toczenia we Wrocławiu - polecacie jakiś solidny zakład?

#2017-04-14 04:56:47 

Chrzączyszczykiewicz

Użytkownik

Witam wszystkich, mam nadzieję że się znajdzie ktoś kto mi da radę podpowiedzieć. Mianowicie ja prowadzę malutką firmę rodzinną i regularnie muszę korzystać z usług tokarza. Chodzi na przykład o toczenie rur, ale nie ma co gadać o szczegółach. Mam swój warsztat pod Wrocławiem i do niedawna dwie ulice ode mnie urzędował mój znajomy tokarz. Niestety wyprowadził się i zamknął interes, a teraz ja nie mogę robić przestoju w realizacji swoich zleceń, bo nie mam obrobionych rur. Zawsze bardziej wolę stałą współpracę także z góry dziękuję za polecenie kogoś sprawdzonego z Wrocławia.
#2017-04-14 05:15:22 

LadyMokra

Użytkownik

Mój tata jest tokarzem, może bym go poleciła, ale musiałby pan doprecyzować trochę bardziej o jakiego typu zlecenia chodzi panu. Bardziej pojedyncze sztuki, czy hurtowo? To ma duże znaczenie
#2017-04-14 06:43:14 

Chrzączyszczykiewicz

Użytkownik

Powiem tak, zdarza mi się że potrzebny mi jakis jeden element, ale głównie to są bardzo duże partie podobnych elementów do toczenia.
#2017-04-14 08:19:59 

LadyMokra

Użytkownik

No to chyba niestety panu nie pomogę, bo tata ma tylko taki mały warsztat i jego maszyny z tego co wiem raczej tylko do krótkich serii się nadają. Powodzenia w dalszym szukaniu!
#2017-04-14 10:23:40 

Chrzączyszczykiewicz

Użytkownik

Nie ma problemu, będę czekał na inne rady. Podkreślam że dla mnie jest bardzo ważne żeby zakład tokarski oferował i robienie pojedynczych sztuk i dużych partii rur
#2017-04-14 10:52:37 

barman

Użytkownik

Jak zależy ci na takiej różnorodnosci, to mam tylko jeden pomysł, ale za to sprawdzony. Zawsze toczenie we Wrocławiu zamawiam w takiej rodzinnej firmie -tutaj https://sitkowscy.pl/oferta/toczenie/ masz ich podstronę o usługach toczenia. Mi robią regularnie po 4-5 sztuk partie, ale tam mają zaawansowane maszyny, bez problemu szybko robią też duże partie
#2017-04-14 11:04:00 

jarek_psikuta

Użytkownik

Ja na przykład też o nich słyszałem i chociaż sam nie korzystałem, to podejrzewam że musza być bardzo solidni, bo same pozytywne opinie o nich krążą po Wrocławiu. Z resztą zawsze mówię, że najlepiej stawiać na rodzinne, doświadczone firmy i to w każdej branży, nie tylko tokarskiej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015