W jaki sposób zdobyć certyfikaty systemów zarządzania?

#2017-02-05 19:47:42 

Kinesio

Użytkownik

Czy ktoś się orientuje w temacie certyfikatów systemów zarządzania ISO i jak się je zdobywa? Proszę o jakiś przyspieszony kurs, bo z każdej strony dostaję inne informacje i już zgłupiałem :D. Pozdrawiam i dziekuje.
#2017-02-05 21:58:42 

Ambrozja

Użytkownik

Jako przedsiebiorca powinieneś to wiedzieć bo jakby nie patrzeć jest jeden z ważniejszych jak nie najwazniejszy element wpływający na prestiż i poważne postrzeganie twoich produktów czy usług. Naprawdę nie wiem jak można tego nie wiedzieć...
#2017-02-05 23:53:12 

Maxiu

Użytkownik

Cześć. Robiłem certyfikat systemów zarządzania w http://www.pcc-cert.pl/ i jestem bardzo zadowolony że się zdecydowałem bo są terminowi, solidni i niedrodzy. oczywiście dużo jest po Twojej stronie bo nie spełnienie któregokolwiek z wymagań skutkuje odmową ale jak dbasz o swój biznes to będzie ok :)
#2017-02-06 02:12:33 

RakNieborak

Użytkownik

Siema, PCC cert polecił mi znajomy z branży a że miałem już dosiadczenia z różnymi firmami potwierdzajacymi certyfikaty to serio polecam nie kombinować i nie szukać niewiadomo czego tylko zdać się na nich i mieć sprawę załatwiona szybko i praktycznie od ręki. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-02-06 03:48:30 

Malizna

Użytkownik

Bardzo dobrze że certyfikacja systemów zarządzania istnieje bo dzieki temu mozna bardzo wyróznić się tle konkurencji a odbiorca czy konsument od razu widzi czy firma jest warta zaufania, czy też nie. A jeśli potrzebne ci rzeczowe informacje to najlepiej takie uzyskać ze strony profesjonalnych firm zajmujacych sie certyfikacja, znalazłam np to: http://www.pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/. ISO to bardzo dobre narzedzie do rozwijania firmy bo spelnianie kolejnych norm swiadczy ze przedsiebiorstwo idzie do przodu.
#2017-02-06 05:56:32 

Kinesio

Użytkownik

Wszystko mi się wyklarowało, dziękuję za odpowiedzi :). Na pewno pojawią się jeszcze jakieś pytania ale na tę chwilę wszystko jest w miarę jasne. Fajnie to ujełaś że ISO pomaga rozwijac firmę bo rzeczywiście zdobywanie kolejnych certyfikatów i konieczność stosowania się do nich pozwala być bardziej konkurencyjnym na rynku.
#2017-02-06 08:55:51 

Malizna

Użytkownik

Własnie, czasem nie wiadomo co robić żeby rozwijać działalność, a ISO stanowią bardzo fajne drogowskazy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015