Czy iluzjonista na wesele to dobry pomysł na atrakcję?

#2017-01-13 01:50:36 

Ambrozja

Użytkownik

Jak pewnie się domyśliliście, jesteśmy w trakcie przygotowań do naszego wesela. Szukamy obecnie jakichś ciekawych atrakcji dla naszych gości. Oczywiście podstawa, czyli kapela i dj już są. Myślimy jeszcze między fajerwerkami, a lampionami, karaoke i ostatnio mój narzeczony narzucił temat, że może jakiegoś magika czy iluzjonistę na weselę wziąć, bo to byłoby ciekawe. Sama powiem szczerze, ze mam dosyć mieszane uczucia. A Wy? Zdecydowalibyście się na taki krok?
#2017-01-13 02:00:24 

Malizna

Użytkownik

Czemu nie? Jak potrafi rozruszać towarzystwo, to najwazniejsze :) szczególnie, jak będą maluchy na weselu, to będą miały coś dla siebie :)
#2017-01-13 04:36:34 

RakNieborak

Użytkownik

Właśnie błedem jest postrzeganie tego, że to rozrywka głównie dla dzieci. Dla dorosłych jest równie ciekawa. Do nas własnie przyjechał iluzjonista na wesele i zabawa była w dechę. Pan, z usług którego korzystaliśmy ma świetne poczucie humoru, potrafił nas naprawdę zadziwić różnymi sztuczkami i wszysc, niezależnie od wieku, bardzo dobrze się bawili :) Jak coś, to zostawiam Ci link http://mariuszczajka.pl/oferta/iluzja-na-wesela/ z jego ofertą występów na wesela.
#2017-01-13 07:23:25 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Ja sama nie byłabym taka przekonana… może nie wiem, macie raczej otwartą rodzinę na takie doświadczenia, u mnie by to raczej nie przeszło…
#2017-01-13 08:49:51 

Lka666

Użytkownik

A ja myślę, że taka atrakcja na każdym weselu by się świetnie sprawdziła. My też korzystaliśmy z usług pana Mariusza Czajki, a moja strona rodzny jest dosyć konserwatywna. I wiecie co? Nawet moja babcia, zatwardziała chrześcijanka, która wedlug zasad kościoła postrzega magię za zło, świetnie się bawiła. O to właśnie chodzi, żeby na weselu był luz i dobra zaskakująca zabawa :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015