Honda na sprzedaż

#2016-12-30 07:52:13 

Mirage

Użytkownik

Siemanko wszystkim. Próbuję już od dłuższego czasu sprzedać swoją hondę. Jest to moje drugie auto, które w zasadzie nie jest mi już do niczego potrzebne. Jest na chodzie, ale rocznik i stan (widać, że była używana a nie tylko stała w garażu) chyba odstraszają klientów. Czy możecie polecić dobra firmę, która skupuje auta bez względu na rocznik i stan, żeby tak jeszcze dobrą cenę zaoferowali, byłoby super. Z góry dzięki za zaangażowanie.
#2016-12-30 08:31:26 

TiGeR

Użytkownik

Nie za wiele byś chciał? Nie każdy chce kupić wraka. Jeśli chodzi o firmy skupujące to oni też mają tam jakieś progi, jak masz za stary rocznik to możesz się nie zakwalifikować i tylko złomowisko ci zostanie.
#2016-12-30 08:40:06 

Malizna

Użytkownik

Witam. Takich firm, które skupują nawet starsze roczniki jest wiele. Musiałbyś się rozejrzeć w sieci. Najlepiej gdzieś w twojej okolicy, by nie było problemu z transportem. Sądzę, że skoro skupują auta rozbite, powypadkowe to starsze, które są na chodzie tym bardziej powinni.
#2016-12-30 08:52:56 

jarek_psikuta

Użytkownik

Dzień dobry. Sam w taki sposób sprzedałem swoje bmw. Nikt już go nie chciał kupić. Nie był zajechany, jak to młodziki teraz robią, był na chodzie, ale starszy. Wtedy wyszukałem w necie firmę skupującą. Zdaje się, że hondy też skupują superautomarket.pl/skup-aut-honda/ wejdź w link i sam sprawdź co ci zaoferują. Powodzenia.

#2016-12-30 09:35:13 

Faza

Użytkownik

No patrzcie, ja też tam sprzedałam swoje auto. Nie było zainteresowania, kasa była potrzebna to skupili.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015