Nieoceniona pomoc fachowca.

#2016-10-31 06:43:30 

KobietaMnieBije

Użytkownik

Bardzo lubie majsterkować, ale przy montażu tarasu na balkonie raczej oddam robotę fachowcom. Jak widziałem film, jak się montuje panele tarasowe to zwątpiłem w swoje umiejętności. A Wy próbowaliście samodzielnego montażu, czy raczej daliście wykazać się zawodowcom.
#2016-10-31 08:40:51 

barman

Użytkownik

Ja jestem zdania, ze zawsze lepiej oddać robotę, tym co się na niej znają. Jak jedziesz taksówką to sam nie prowadzisz, tylko dajesz się wykazac kierowcy. Dom raczej też stawiają osoby, które robiły to wcześniej. Dlatego nie masz się co zastanawiać. Jak nie umiesz ułożyć tarasu to się za to nie bierz.
#2016-10-31 09:10:39 

Sialalala

Użytkownik

Jak jesteś złotą rączką, to nie znaczy wcale, że umiesz zrobić wszystko. Deski tarasowe to szczególny twar, który musi być odpowiednio dopasowany. Niektórzy myślą, że układa się je jak panele w pokoju, ale tutaj szczegóły odgrywają bardzo dużą rolę. Nawet mały prześwit może zniweczyć wszystkie zalety tego produktu.
#2016-10-31 10:53:44 

TiGeR

Użytkownik

Według mnie kazda deska kompozytowa na taras musi być położona z sercem i z zachowaniem najwyzszej staranności. W końcu jak człowiek płaci za taki materiał to pomniejsze z niego korzystanie musi być prawdziwą przyjemnością. Ja zleciłem ułożenie specjalistom od których kupiłem deski.
#2016-10-31 13:06:56 

KobietaMnieBije

Użytkownik

No i ja też tak zrobię, bo w międzyczasie rozmawiałem z dostawca i usługa ułożenia jest też dostępna wraz z zakupem. Nawet się dłużej nie zastanawiam, bo szkoda mojego czasu na poprawki błędów.
#2016-10-31 14:59:52 

Faza

Użytkownik

Czasu i przede wszystkim pieniędzy. Jak coś zepsujesz ibedziesz musiał kupić kolejną partię materiału, to sam sobie policzysz, jakie straty Cie mogą czekać. Na pewno nie byłoby to małe straty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015