Potrzebny większy pojazd na krótki termin

#2016-09-26 07:09:23 

Faza

Użytkownik

Hej! Szukałam po internecie ofert dotyczących krótkoterminowego wynajmu w Poznaniu. Znalazłam kilka, które mi przypadły do gustu. Jest jednak tylko taka sprawa. Dla mnie ważne jest to, żeby to był jakiś większy pojazd. Mam trochę rzeczy do przewiezienia, bo syn przeprowadza się do innego mieszkania (student nie chce z mamusią mieszkać ;(). Więc wiecie, chodzi o meble, komputer, ubrania, czyli pewnie meble i pudła.
#2016-09-26 09:39:28 

TiGeR

Użytkownik

Ja mam jednego znajomego, to ja Ci mogę podrzucić kontakt do niego. On ma wóz dostawczy i może będzie miał chwilę czasu żeby pomóc. Zainteresowana?
#2016-09-26 10:10:35 

Maxiu

Użytkownik

Ja z kolei myslę, że lepiej wziąć busa ze sprawdzonego źródła, może też z kierowcą. Zajrzyj sobie na przykład pod ten adres torcar24.pl/aktualnosci/n/wynajem-busow.html. To poznańska wypożyczalnia samochodów, która od dłuzszego czasu tutaj dostarcza samochody lokalnym, jak i przyjezdnym. Mają sporego Peugeota na stanie, to na bank, więc nawet w ciągu jednego dnia będziecie mogli to wszystko przewieźć. Kolega korzystał z ich oferty nie raz i chwalił sobie ich za ich profesjonalizm, jak i za korzystne ceny.
#2016-09-26 10:40:49 

Faza

Użytkownik

Profesjonalizm, jak i tani wynajem są zawsze mile widziane :) Ale… Sama nie wiem, czy chcę żeby to tak szybko poszło… wiecie jak to jest, pisklę wylatuje z gniazda, w domu robi się pusto… eh. Człowiek nie wie, co ze sobą zrobić. No ale tak czy inaczej jestem wdzięczna za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015