Tanie papierowe torby reklamowe

#2016-09-20 19:15:35 

electronizer

Użytkownik

Poszukuje do zamówienia tanich toreb reklamowych z papieru w wiekszej ilości. Dodatkowo byłbym wdzięczny jakbyście podpowiedzieli gdzie znaleźć jakiegoś grafika, który opracowałby wzór takiej torby. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
#2016-09-20 19:41:30 

CycataAgata

Użytkownik

A mozna spytać do czego ci sa potrzebne w dużych ilościach torby papierowe?
#2016-09-20 22:25:23 

electronizer

Użytkownik

No mam w pacy taka sytuację, że dotychczasowy dostawca nazwijmy to nie sprawdza się i jesteśmy poszukiwać kogoś innego. Z tym, że sprawa jest pilna i zalezy nam tez na szybkości realizacji zamówienia. Jeśli to w czyms pomoże, to torby sa nam potrzebne na konferencję, mają się w nich znaleźć różne gadżety powitalne i materiały wykładowe.
#2016-09-21 00:27:13 

jarek_psikuta

Użytkownik

Ale to już grafikę macie, chodzi ci tylko o nadruk tak? Bo już się nie łapię.
#2016-09-21 01:55:06 

electronizer

Użytkownik

Chodzi mi o znalezienie kogoś kto wykona projekt nadruku i jakieś firmy która fizycznie przeniesie go na torbę :) Albo i jedno i drugie. Przeglądałem już jakieś firmy w internecie, ale ma może ktoś kogoś sprawdzonego?
#2016-09-21 04:33:49 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Nie zazdroszczę wam takiej sytuacji, gdzie wszystko trzeba na szybko ogarnąć. Ale jak się chce to można. Możesz sprawdzić sobie producenta torebek papierowych Doma Pak, zajmuja się zwłaszcza nadrukami na toreblach papierowych, ale również przygotowują projekty nadruków. Myślę że jak przygotowanie projektu i nadruk będzie w rękach jednej firmy, to czas realizacji zamówienia będzie znacznie krótszy. Tak przynajmniej podpowiada mi zdrowy rozsądek, no i tez doświadczenie :) Pozdrawiam
#2016-09-21 06:41:22 

electronizer

Użytkownik

A korzystałaś może z ich usług, albo ktoś ci ich polecał? Zależy mi na jakości i chce kogoś sprawdzonego. To dla mnie bardzo ważne, bo w zasadzie to pierwsza taka sytuacją kiedy wszystko ciązy na moich barkach, a nie chciałbym zawieść zarządu.
#2016-09-21 08:26:35 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Mój tata ma firme i zamawia u nich nadruki od dłuższego juz czasu, także bez obaw. Kontaktujemy się z nimi drogą elektroniczną, a zamówienia przychodza pocztą w ciągu kilku dni, ale to wiesz zalezy tez od wielkości zamówienia. Ja osobiście ci mogę polecić, ale wiadomo zrobisz według własnego uznania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015