Gdzie zamówię stoiska degustacyjne?

#2016-09-16 00:58:59 

TiGeR

Użytkownik

Witam wszystkich! Potrzebuję informacji gdzie mógłbym zamówić stoiska degustacyjne. Szukam czegoś dobrego, solidnego, ale także w dobrej cenie. Jeśli ktoś może pomóc to będę bardzo wdzięczny za posty. Pozdrawiam i dziekuje.
#2016-09-16 02:49:36 

CycataAgata

Użytkownik

Znalezienie stoisk to nie problem ale trzeba znaleźć takie które spełniają odpowiednie normy i są dopuszczone do pełnienia roli miejsc na których będzie podawane jedzenie.
#2016-09-16 05:06:26 

jarek_psikuta

Użytkownik

Ale bzdury :D. Stoisko jest tylko stoiskiem, równie dobrze mógłby to być stół, byleby był czysty. Dania degustacyjne są podawane przecież na talerzykach, albo w kubeczkach i tu trzeba zachować odpowiednią czystość i higienę. Tyle w kwestii prawno-praktycznej, a jeśli szukasz tanich i porządnie wykonanych stoisk to polecam zajrzeć tu: displayexpo.pl/oferta/lady-i-stoiska-prezentacyjne-degustacyjne. Zamawiałem tam już bardzo dużo różnych materiałów i elementów promocyjnych, od ścianek reklamowych i wystawienniczych po solidne standy i zawsze byłem bardzo zadowolony.
#2016-09-16 05:52:10 

electronizer

Użytkownik

Hej, z chęcią zamówiłbym kilka ścianek wystawienniczych, jeśli są tak dobre i niedrogie jak piszesz to byłoby fajnie gdybyś podrzucił bezpośredni link żebym mógł sobie zobaczyć co i jak. Z góry dziękuję.
#2016-09-16 07:48:45 

jarek_psikuta

Użytkownik

Proszę, displayexpo.pl/oferta/scianki-prezentacyjne-wystawiennicze. Nigdy nie polecam czegoś czego osobiście nie przetestowałem. W tym przypadku z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze beda to dobrze wydane pieniadze bo jakość nadruków i sposób wykonania są na bardzo wysokim poziomie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015