Kolagen naturalny czy w tabletkach?

#2016-08-17 09:22:47 

Ambrozja

Użytkownik

Witam! Chcę kupić sobie kolagen ale zastanawiam się nad formą która byłaby najlepsza. Czy lepiej jako tabletki czy też naturalny. Co Wy byście wybrały i dlaczego?
#2016-08-17 11:01:19 

Malizna

Użytkownik

Hej, mam w domu kolagen naturalny cena tego specyfiku jest naprawdę świetna jak na efekty jakich można oczekiwać. Stosuję regularnie od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem zadałaś pytanie w stylu „co najlepsze na kanapkę chleb czy szynka” – kolagen w tabletkach uzupełnia proces odmładzania organizmu wiec stosuję go w różnych formach równolegle. Mam nadzieję że dobrze zobrazowałam co miałam na myśli.
#2016-08-17 12:05:12 

Chrzączyszczykiewicz

Użytkownik

Szukam tabletek z kolagenem dla żony ale w kilku artykułach i na forach przeczytałem dokładnie to o czym piszesz czyli stosowaniu kapsułek, kremów i w formie naturalnej jednoczesnie bo tylko wtedy mozna zapewnic organizmowi odpowiednią dawkę działającą w najbardziej skuteczny sposób. Żona korzystała wcześniej z tabletek co również dawało fajne efekty ale zamierzam zafundować jej poważną kurację żeby mogła w końcu poczuć się młodo i pięknie.
#2016-08-17 13:17:06 

NawiedzonaAnia

Użytkownik

Od 5 lat zażywam kapsułki z kolagenem co znacznie poprawiło wygląd mojej skóry i cery. Mówią że dobrze się zakonserwowałam ale jest to tak naprawdę kwestia tych tabletek. Kiedy koleżanki pytają mnie co ja takiego robię żeby się nie starzeć to zawsze im mówię że niczym się nie przejmuję i biorę kolagen :D. Mało kto mi wierzy. W każdym razie też słyszałam o połączonej kuracji różnymi środkami na bazie kolagenu i zapewne bede sie skłaniać w tę stronę bo czas mija nieubłaganie a coś z sobą robić trzeba. Pozdrawiam gorąco i młodego wyglądu życzę!
#2016-08-17 13:56:16 

Ambrozja

Użytkownik

Cóż za miłe życzenia :). Dzięki za odpowiedzi, dziś zamówię kolagen.
#2016-08-17 14:38:50 

Malizna

Użytkownik

Prosze cie bardzo, fajnie ze w koncu ktos mnie wysluchał :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015